GSM - automatizace

Zapněte si topení telefonem - pokojový termostat ovládaný mobilním telefonem

Nejdokonalejší systém pro dálkové ovládaní topení s prostorovým termostatem na trhu! Český výrobek s maximalní technickou podporou.

S GSM Exeo si můžete nejen zapnout topení na chalupě, v trvale obydlených domech třeba jen změnit požadovanou teplotu, přepnout režim topení pro případ kdy se vracíte domu dříve (nachlazené děti musí domu ze školky) nebo naopak později (prodlouží se vám jednání v zahraničí), což snižuje spotřebu energií, podívat se kolik stupňů máte právě v domě, být automaticky informováni o tom, že v domě něco není v pořádku, že je tam mráz nebo že nejde proud (porucha HDO apod).


GSM automatizace      GSM automatizace


Zkrátka co vidíte na termostatu a co na něm můžete přepnout můžete jednoduše udělat i na dálku pomocí mobilního telefonu. Díky koncepci bezdrátového řešení můžete jednoduše doplnit další teploměry pro měření teploty venku a v dalších místnostech.

GSM Exeo je propracované a dotažené řešení s možností rozšiřování ovládání dalších technologií (ovládání bojleru) a zabezpečení objektu. Díky své bezdrátové koncepci zjednodušuje instalaci v hotových objektech a nabízí velmi variabilní řešení. Kotel může být ovládán buď kontaktem v termostatu, kontaktem v GSM Exeo nebo kontaktem rozšiřujícího modulu exeo RF Relay. To umožňuje instalaci termostatu tam, kde ho potřebujete a né tam, kde zrovna vedly dráty. Tím je Exeo svou koncepcí naprosto unikátní a nevyžaduje žádné sekání drátů! Navíc je tím možné řešit i slabý GSM signál v dané lokalitě. GSM Exeo máme v provedení DeskTop a v provedení DIN pro montáž do rozvaděče, což je například pro ovládání elektrických přímotopů idealním řešením.

V nabídce je SET GSM Exeo a Exeo prostorového termostatu pro dálkové ovládání topení za zvýhodněnou cenu, který je přednastaven a instalace je na několik minut. Buď jen nahradíte Váš stávající termostat novým a GSM Exeo umístíte na libovolném místě v domě nebo kotel bude ovládán GSM Exeo a Exeo termostat pak může být přenosný. Podporuje Android a iOS aplikaci.


Základní přednosti GSM Exeo - Zapnutí topení SMSkou

  • Změna nastavené teploty SMSkou
  • ALARM SMS v případě poruchy kotle, již žádné promrznutí domu
  • Časové zóny pro každý den v týdnu
  • Temperování na nastavenou teplotu
  • Jednoduchá bezdrátová instalace, termostat nepotřebuje žádné vnější napájení

Více o funkcích Exeo Termostatu zde
Více o možnostech připojení zde

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera